Tradičný predsezónny predaj permanentiek štartujeme už v pondelok 8.augusta. Počas pracovných dní nás zastihnete v kancelárii klubu v športovej hale v čase od 16.00 hod. do 17.00 hod., prípadne v inom čase po telefonickom dohovore /t.č. 0903 348 850/.
Prvý týždeň predaja patrí tradičným majiteľom permanentiek, ktorí majú prednosť rezervovať si svoje miesto z minulej sezóny. Určite však budeme radi, ak sa medzi „permanentkárov“ zaradia aj tí, ktorí doteraz s takouto podporou klubu váhali. Už záver minulej sezóny naznačil, že niekedy je predsa len lepšie mať istotu svojho miesta v hľadisku a najbližšia sezóna veríme, že tieto slová potvrdí.
Opäť sme pre Vás pripravili tri typy permanentiek. Klasická permanentka Silver, permanentka Patriot pre ozajstných Patriotov a tiež VIP permanentka sú v ponuke tak, ako každý rok. Veríme, že aj týmto spôsobom pomôžete klubu tak, ako tomu bolo v minulých sezónach, keď práve predaj permanentiek a vstupeniek tvoril významnú časť rozpočtu klubu.
Predaj permanentiek bude pokračovať do 15. septembra, tak aby sme všetko stihli prichystať na úvod sezóny.
V sezóne 2016/17 bude cena vstupenky na základnú časť Slovenskej basketbalovej ligy v jednotnej cene 3,- Eur.


PERMANENTKY 2016/17

SILVER
permanentka na domáce zápasy Levických Patriotov v sezóne 2016/17 v Slovenskej Basketbalovej Lige /základná časť + play-off/.
Cena: 70,- Eur
Rodinná zľava: 4 kusy : 240,- Eur

PATRIOT
Permanentka pre ozajstných Patriotov na domáce zápasy klubu v Slovenskej Basketbalovej lige a Alpsko-adriatickom pohári v sezóne 2016/17 /základná časť + play-off/. + darček
Cena: 100,- Eur

VIP
Permanentka na domáce zápasy klubu v Slovenskej Basketbalovej lige a Alpsko-adriatickom pohári v sezóne 2016/17 /základná časť + play-off/, s možnosťou občerstvenia vo VIP priestoroch klubu. + darček
Cena: 300,- Eur

FANKLUB  
cena permanentky a podmienky zaradenia do fanklubu budú zverejnené po stretnutí s vedením fanklubu v najbližších dňoch.

Tak ako v minulých sezónach, aj v tejto sezóne budeme komunikovať s partnermi klubu, ktorí majú možnosť osloviť majiteľov permanentiek so zľavami a akciami na svoje služby a tovar. O jednotlivých akciách Vás budeme informovať.

 

 

Bleskovky