V úvodný deň Golden Eagle Cupu zaznamenal víťazný vstup do turnaja poľský celok GTK Gliwice. Výhrou vstúpili do turnaja aj domáci Patrioti, o ich triumfe nad Domžale rozhodol v samotnom závere Boban Tomič.

Levickí Patrioti sa stali celkovými víťazmi kvalitne obsadeného medzinárodného turnaja v Maďarsku, v záverečnom stretnutí zdolali domáci Zalakerámia ZTE KK 75:68.

Ešte pred ostrým štartom do nového ročníka čaká Levických Patriotov od piatku 21. do nedele 23. septembra 21. ročník medzinárodného turnaja Golden Eagle Cup, ktorý je známy aj ako Memoriál bratov Kleinovcov. Počas troch dní si postupne zmerajú sily s troma celkami – slovinským Helios Suns Domžale, poľským GTK Gliwice a českou NH Ostrava.

Už niekoľké leto po sebe sme spolu s Vami prežívali Vaše zaslúžené dni oddychu po celom svete vďaka foto súťaži Dovolenka s Patriotmi.
Tento rok, zrejme aj vďaka majstrovskému ošiaľu, a tiež vďaka zaujímavej prvej cene od partnera súťaže cestovnej agentúry Áčko travel sme od Vás zaznamenali rekordný počet fotiek, za ktoré Vám veľmi pekne ďakujeme. Navštívili sme vďaka nim s Vami virtuálne veľa krásny miest a o každom jednom sme sa snažili Vám niečo aj povedať. Celkovo to bolo až 34 destinácií, čo je určite najviac od začiatku tejto súťaže.

Keďže sme vďačný každému jednému súťažiacemu za jeho príspevok, rozhodli sme sa odmeniť aspoň malou cenou všetkých. Na blížiaci sa turnaj Golden Eagle cup 2018 už najbližší vikend, budú mať všetci súťažiaci voľný vstup na všetky tri dni! /Vstup bude pre výhercov cez zadný VIP vchod, kde ich usporiadateľ označí a zapíše si ich meno./

Vo veľmi dramatickom včerajšom nočnom súboji si víťazstvo a prvú cenu vybojovala Veronika Rapková /495 hlasov/ a jej pozdrav z Číny. Veronika získala zľavu 500,-Eur na dovolenku od hlavného partnera súťaže cestovnej agentúry Áčko travel.
Druhé miesto si po skvelom finiši vybojovali Jaro Zeman so synom /459 hlasov/ za pozdrav z Prahy. Potešíme ich permanentkou Patriot na všetky zápasy Levičanov v sezóne 2018/19.
Tretie miesto uhájila Iveta Szalantaiová, ktorá nás rok čo rok zasvecuje do tajov a výšin Slovenska. Tentokrát to bolo tradičné Sitno, Veľká Fatra a Vysoké Tatry. Ivetu potešíme klubovým tričkom a majstrovským šálom, aby mala výbavu do ďalšej sezóny a pre ďalšie skvelé fotky.

Ceny budú odovzdané počas sobotňajšieho zápasu Patriotov na Golden Eagle cup 2018.
Všetkým ešte raz gratulujeme a už sa nevieme dočkať ďalšieho leta. Ak sa niekam chystáte teraz, prípadne v zime, fotky s našimi symbolmi nám môžete posielať aj naďalej. Určite nás potešia a uverejníme ich.

 

ackotravel

Po zisku svojho prvého majstrovského titulu sa rozhodol v Leviciach pokračovať. Reprezentačný rozohrávač Milan Žiak potvrdil svoje skúsenosti na turnaji v Maďarsku, kde sa okrem celkového prvenstva tešil aj zo zisku ocenenia pre najužitočnejšieho hráča. O účinkovaní na turnaji, ale aj o dojmoch z nového tímu, sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

V druhom zápase na turnaji v Maďarsku si zverenci trénera Tea Hojča zmerali sily s ďalším súperom zo svojej skupiny v Alpsko-jadranskom pohári. Tentokrát však v závere ukázali svoju bojovnosť, keď si odniesli víťazstvo nad UBSC Raiffeisen Graz pomerom 82:79.