Sobotňajší víťazný zápas proti Košiciam bol posledným zo štvorice súbojov, ktoré Patrioti odohrali v špeciálnej sade bielych dresov. Účel bielych dresov je rovnaký, ako v minulom roku. Pomôcť majú tým, ktorí našu pomoc skutočne potrebujú. Výťažok z dražby, ktorá odštartuje už zajtra pôjde teda opäť na nákup zdravotných potrieb pre pediatrické oddelenie Nemocnice s poliklinikou v Leviciach. Špeciálnu sadu dresov pre túto príležitosť vyrobila pre Patriotov spoločnosť A4ka, v ktorej dresoch Levičania v tejto sezóne hrajú.
Pripomíname, že dražba bielych dresov priniesla v minulom roku výťažok viac ako 1200 Eur a celá suma bola použitá na zakúpenie infúznej pumpy a monitorov pre pediatrické oddelenie Nemocnice s poliklinikou v Leviciach.
Podmienky dražby
Trinásť dresov Patriotov sa zapojí do dražby, ktorá odštartuje vo štvrtok na pravé poludnie a bude prebiehať do polnoci z 16.1 na 17.1 /z utorka na stredu/. Dražiť sa začína na sume 33,- Eur za dres. Dražba bude prebiehať na Facebook stránke Basketbal Levice. Kto ponúkne v stanovenom termíne najvyššiu sumu, získa tento dres. Veríme, že sa zapojíte do tejto charitatívnej akcie v čo najväčšom počte a pomôže k dobrej veci, rovnako ako tomu bolo minulý rok. Odmenou pre Vás bude vzácny suvenír, ktorý Vám odovzdajú hráči na začiatku zápasu proti Prievidzi 20. Januára.