Levickí Patrioti sa dohodli na produktovej spolupráci so spoločnosťou PROZIS, ktorá je európskym lídrom na trhu so športovou výživou a doplnkami. Pôvodom portugalská spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2007. Disponuje najväčším online obchodom so športovou výživou, zdravou stravou a doplnkami v Európe, v ktorom ponúka viac ako 10 000 produktov. Spolupracuje s profesionálmi ako sú tréneri, športoví lekári či výživoví poradcovia. Medzi najznámejšie tímy s ktorými PROZIS spolupracuje patria futbalové kluby FC Porto, Inter Miláno, Benfica Lisabon a AS Rím.

PROZIS teraz prichádza na slovenský a český trh a vďaka spolupráci s Levickými Patriotmi prináša výhody nielen pre klub, ale aj pre fanúšikov Patriotov.

Ako pomôcť klubu aj sebe?
Na klubovej stránke basketballevice.sk a rovnako aj na Facebook stránke uvedieme pri každej propagácii, aktuálnej akcii, či kampani spoločnosti PROZIS link, cez ktorý je potrebné otvoriť si stránku spoločnosti. Rovnako tak bude na klubovej stránke priamy link na online shop PROZIS, cez ktorý si môžete hocikedy nakúpiť, čo práve potrebujete. Po registrácií a vybratí tovaru sa Vás systém opýta na zľavový kód. Do políčka napíšte PATRIOT a máte automaticky 10% zľavu na každý nákup, ktorý v online obchode PROZIS urobíte!

Postup:
1. Otvorte si online obchod PROZIS kliknutím na reklamný obrázok umiestnený na basketballevice.sk
2. Po registrácii a výbere tovaru uveďte zľavový kód PATRIOT

PROZIS prichádza aktuálne s akciou, kde pri nákupe nad určitú sumu dostanete zaujímavé darčeky grátis. Akcia trvá do 15.7 a do obchodu sa môžete dostať kliknutím priamo na tento akciový obrázok.

prozis obrazok