Máme za sebou úspešnú sezónu a pred sebou dva mesiace prázdnin. Ste hrdí Patrioti a aj na dovolenku si so sebou zoberiete klubové tričko, dres, či šál? Ak áno, potom už len stačí, aby Vás takto vystrojeného niekto odfotil a môžete s nami súťažiť o skvelé ceny!
S hlavným partnerom súťaže cestovnou agentúrou Áčko travel sme pre Vás prichystali letnú dovolenkovú súťaž, ktorá u nás prebiehala už aj v minulosti a tešila sa veľkému záujmu.

Ako na to?
Odfoťte sa na dovolenke v tričku, v drese, so šálom, prípadne iným predmetom s logom Levických Patriotov alebo Basketbal Levice a pošlite nám fotografiu v elektronickej podobe na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Napíšte nám svoje meno a krátky popis fotografie s uvedením miesta, kde bola odfotená.

Fotky budeme postupne uverejňovať na Facebook stránke Basketbal Levice v albume Áčková dovolenka s Patriotmi 2018. Na uverejnenej fotke sa následne môžete označiť a svojpomocne si získavať „lajky", čiže hlasy.
Fotografie môžete posielať do 31. augusta a hlasovanie bude prebiehať do polnoci 15. septembra.

O čo sa hrá?
1. Zľava na Vami vybratú dovolenku (v termíne do konca roka 2019) v cestovnej agentúre Áčko travel v hodnote 500,- EUR
2. Permanentka PATRIOT na basketbalovú sezónu 2018/19
3. Klubové tričko a majstrovský šál

Je úplne jedno či budete dovolenkovať na Slovensku, alebo v zahraničí. Užite si leto, ukážte sa všetkým ako majstri, pošlite nám fotku a zbierajte „lajky“. Tešíme sa na prvé pozdravy!

Ak Vám chýba tričko, alebo šál, zbehnite do Futbalshopu. Ak ešte nemáte žiadnu dovolenku vybratú, pomôcť Vám dokážeme aj v cestovnej agentúre Áčko travel, kde máme aktuálne last minute od viac ako 190 cestovných kancelárií www.acko-dovolenka.sk 

ackotravel