Prázdniny a dovolenky sú už za dverami a my budeme veľmi radi, ak sa aj tento rok podelíte s nami o svoje zážitky z putovania po Slovensku, Európe, či iných zákutiach sveta. Ako hrdí Patrioti si na svoju dovolenku nezabudnite zobrať klubové tričko, dres, alebo šál, nechajte sa odfotiť, pošlite nám fotku a budete zaradení do tradičnej letnej súťaže Patriotov.
S hlavným partnerom súťaže cestovnou agentúrou Áčko travel sa tešíme na každý jeden letný pozdrav!

Ako na to?
Odfoťte sa na dovolenke v tričku, v drese, so šálom, prípadne iným predmetom s logom Levických Patriotov alebo Basketbal Levice a pošlite nám fotografiu v elektronickej podobe na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Napíšte nám svoje meno a krátky popis fotografie s uvedením miesta, kde bola odfotená.

Fotky budeme postupne uverejňovať na Facebook stránke Basketbal Levice v albume Dovolenka s Patriotmi 2019. Na uverejnenej fotke sa následne môžete označiť a svojpomocne si získavať „lajky", čiže hlasy.
Fotografie môžete posielať do 31. augusta a hlasovanie bude prebiehať do polnoci 15. septembra.

O čo sa hrá?
1. cena  Zľava na Vami vybratú dovolenku (v termíne do konca roka 2020) v cestovnej agentúre Áčko travel v hodnote 300,- EUR
2. cena  Permanentka PATRIOT na basketbalovú sezónu 2019/20
3. cena  Klubové tričko a majstrovský šál

Je úplne jedno či budete dovolenkovať na Slovensku, alebo v zahraničí. Užite si leto, ukážte tam všetkým, že ste Levickí Patrioti, pošlite nám fotku a zbierajte „lajky“. Tešíme sa na prvé pozdravy!
Ak ešte nemáte žiadnu dovolenku vybratú, pomôcť Vám dokážeme aj v cestovnej agentúre Áčko travel, kde máme aktuálne last minute od viac ako 190 cestovných kancelárií:
www.acko-dovolenka.sk

 

acko list